Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Wydarzenia w 2018

Za nami VII Judo Camp "Szlifujemy talenty - poszukujemy mistrza", który odbył się w Elblągu od 5 do 7 stycznia 2018. Trenerem prowadzącym konsultacje techniczne dla zawodników i trenerów był francuski zawodnik i trener Serge Feist - 9DAN.  Podczas campu uczestniczyliśmy w treningach technicznych połączonych z randorii. Trenerzy brali udział w seminariach z udziałem naszych mistrzów.

 

 

WOŚP
W styczniu, jak co roku nasz klub dołożył swoją cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zawodnicy pod okiem naszych trenerów przygotowali specjalny pokaz judo. W tym roku Tomita kwestowała dla Owsiaka w gimnazjum nr 6 oraz w szkole podstawowej nr 25. 
Oczywiście, jak co roku również w tym przekazaliśmy na aukcje nasze klubowe gadżety: koszulki, kubki, smycze, skarpetki oraz worko-plecak. Podczas pokazu nie jeden rodzic wstrzymał oddech obserwując umiejętności naszych zawodników…

 

Ferie zimowe już minęły, ale nie pozostały bez echa dla naszego klubu. Zawodnicy ciężko przepracowali ten czas. Chętni uczestniczyli w zajęciach prowadzonych na miejscu, a kadra dodatkowo przez tydzień ferii wzmacniała się pod okiem trenera Zbyszka we Władysławowie na obiektach przygotowań olimpijskich - Cetniewo.

 

100 lat dla Piotrka !!!!
W lutym Piotr Popko obchodził osiemnaste urodziny. Niepisaną tradycją trenera Zbyszka jest wręczenie jubilatowi z okazji urodzin pamiątkowej platy, która jest podziękowaniem dla każdego osiemnastolatka za lata treningu, wylany pot na tatami. Ten mały gest jest docenieniem zawodnika za wszystkie lata pracy, jakie wspólnie przepracowali doskonaląc sztukę walki judo i pokonując własne słabości na treningach. 
Życzymy sukcesów w dorosłym życiu ……100 lat !!!

 

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2019 tomitajudo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl